Stanowice

2014-10-26, 14:30

Czas spotkania: 90 min.

Relacja z meczu Ruch Stanowice : KS Szczerbice.

Kapitalnie w to spotkanie weszli nasi zawodnicy ponieważ już w drugiej minucie za sprawą uderzenia Ryśka Piotrowskiego z okolic 16 metrów wyszliśmy na prowadzenie w tym meczu.

W 20 minucie meczu prowadziliśmy już 2:0. Najpierw z pola karnego strzelał Rysiek Piotrowski ale jego uderzenie odbił jeszcze bramkarz gospodarzy ale przy mocnej i precyzyjnej dobitce ze strony Bartka Gotowskiego był już bezradny.

Kiedy wydawało się że do przerwy będziemy schodzić z dwubramkowym prowadzeniem to niespodziewanie przeżyliśmy szok W 40 minucie Gospodarze wykonywali rzut rożny Dośrodkowanie to wypiąstkował nasz brakarz ale piłkę przeją zawodnik Ruchu i uderzeniem z okolic pola karnego umieścił piłkę w siatce.

To nie był jeszcze koniec bo w 43 minucie miejscowi wykonywali rzut wolny z bocznego sektora boiska i dośrodkowanie głową na gola zamienił piłkarz ze Stanowic. Mimo dwubramkowego prowadzenia na przerwę chodzimy z remisem 2:2.

Po przerwie chyba jeszcze dobrze nie pozbieraliśmy  się po stracie dwóch bramek a już w 47 minucie straciliśmy kolejną. Tym razem zawodnik gospodarzy popisał się ładnym strzałem z dystansu.

W 68 minucie przegrywaliśmy już 4:2. Zawodnik miejscowych wygrał pojedynek sam na sam z naszym bramkarzem i uzyskał trafienie.

Jednak nasi zawodnicy wciąż walczyli i już dwie minuty później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Sławka Maliny gola po uderzeniu głową zdobył Rysiek Piotrowski.

Niestety w 75 minucie piłkarz  Ruchu zagrał prostopadle do swojego partnera z drużyny a ten oddał celny strzał z pola karnego.

Nasi zawodnicy do końca walczyli zdobycie choć jednego punktu. W 88 minucie Bartek Gotowski wywalczył piłkę przy linii bocznej zagrał ją do Ryśka Piotrowskiego a ten nie dał szans bramkarzowi.

Do końca walczyliśmy o korzystny rezultat ale niestety w 90 minucie nadzialiśmy się na kontrę, po której gospodarze mieli rzut karny po faulu naszego brakarza w polu karnym. Karnego na gola zamienił zawodnik gospodarzy.

Ruch Stanowice 6:4 KS Szczerbice.